Terasprofiiluksed sobivad vahe- või välisustena tootmishoonetesse, büroodesse, kortermajade peasissekäigu ustena, eramute peaustena jne.

Lisaks ustele valmistame ka profiil-klaasseinu ja seinaosasid, milles võivad asuda erinevad avanevad osad (tiib- või lükanduksed, aknad).

Eraldi tootegrupi moodustavad külmatõkkega profiilist välisuksed, mille kasutamine on kindlasti vajalik, kui uks asub ilma tuulekojata otse hoone välispiirdes.

Terasprofiiluste ja -seinte tootmisel kasutame peamiselt Rootsi tootja Stalprofil AB profiilisarju. Tooted on viimistletud pulbervärviga. Väli- või muudesse kõrge niiskuskoormusega tingimustesse paigaldatavatel ustel kasutatakse värvieelseks kruntimiseks tsinki sisaldavat pulbervärvi.

Suuremat osa terasprofiilukse tüüpidest on võimalik valmistada ka happekindlast roostevabast terasest profiilidest. Kasutuskohtadena eelkõige väga rasked koormustingimused (niiskus, kemikaalid jne), kuid kasutatakse ka disaini elementidena ja välisustena. Roostevaba terase kasutamine välisukse puhul tagab ukse pikaealisuse.

Tuld tõkestavaid suurte klaasosadega terasprofiiluksi ja seinaosasid kasutatakse peamiselt hoone siseselt tuletõkkesektsioonide eraldamiseks, kuid sobivad ka hoone välispiirdesse, kui seal on vajalik tulepüsivus. Kuna EI tuletõkkeklassi toodete puhul on terasprofiil katkestatud vaheisolatsiooni kihiga, siis võib tuletõkke klaaspaketti kasutades tooted paigaldada ka välispiirdesse.