fbpx

Olemasolevate avade ülemõõtmine ehitusobjektil ning nende olukorra hindamine on hilisemate probleemide ennetamiseks väga oluline.

Sageli tundub, et mõõtude võtmine on imelihtne, kuid uste puhul ei näe alati olemasoleva viimistluse taha ja tuleb kontrollida ka vertikaalsete seinapindade loodis olekut ning võtta valmistatavate uste mõõdud sellest lähtuvalt, jättes sobivalt ruumi ka tihendusmaterjalidele.

Meil töötavad pikaajalise kogemusega spetsialistid, kes teevad mõõtmistöö Teie eest!

Ukseava mõõtmine

Kvaliteetuks OÜ pakub oma toodetele paigaldusteenust. Lisaks paigaldusele saab tellida ka vana ukse demontaaži ja utiliseerimisteenust.

Kui uksed on tellitud koos paigaldusega, siis saavad võimalikud probleemid lahendatud garantiikorras, eeldusel muidugi, et ustega on heaperemehelikult käitutud ning järgitud kasutus- ja hooldusjuhendeid.

Tule- ja helikindlate uste paigaldusele esitatavad nõuded on oluliselt rangemad tavaustest ning reguleeritud vastavate juhenditega, mistõttu tuleks nende uste paigaldusteenust mujalt ostes veenduda, et uste paigaldajad sellega kursis on ning kasutavad sellekohaseid kinnitustarvikuid ning tihendusmaterjale.

Demontaaž ning paigaldus ei sisalda uste palede taastamist ei seest ega väljastpoolt. Üldjuhul saab avade ümbrus sedavõrd kannatada, et peale paigaldust on vaja teostada ka palede remondi- ning viimistlustöid.

Samuti ei sisalda uste demontaaz vanade uste väljavedu olemasolevast hoonest ja nende utiliseerimist. Selleks tuleb tellida utiliseerimisteenus.

Paigalduse, demontaaži ja utiliseerimise hind sõltub asukohast ning paigaldatavast tootest.

Uksed on suure kasutuskoormusega, mistõttu ukse mehhaanilised osad ja erinevad detailid kuluvad. Uste eluiga aitab pikendada regulaarne hooldus. Hooldust on vaja teostada vastavalt ukse kasutamise intensiivsusele 1-4 korda aastas. 

Kui ukseleht on silmnähtavalt vajunud ja viltu, tuleb ust võimalikult kiiresti reguleerida. Hooldust mitte tehes võib lisaks uksele saada kahjustada lukustus ja võib juhtuda, et hooldusest enam ei piisa, vaid tuleb tooted uute vastu vahetada. 

Ka luku vastupidavuse ja pikaajalise töökindluse jaoks on regulaarne hooldus hädavajalik. Lukustuslahendused vajavad hooldust, nagu kõik teised kuluvad asjad.

Sageli tõrguvad lukud töötamast just seetõttu, et on pikalt puhastamata ja õlitamata.Ka lukusüdamikku koguneb mustust ja tolmu, mida on luku sujuvaks töötamiseks vaja sealt eemaldada. Takistuse korral ei tasu võtit jõuga südamikku suruda, vaid uurida lähemalt, kas probleem on mustuses (näiteks kivi või liiv) või on keegi pahatahtlik midagi lukusüdamesse pannud.

Uste ja lukustuse hooldus on vajalik ka garantiitingimuste kehtimiseks.

Pakume hooldusteenust kõikidele ustele.

Uste hooldusteenus sisaldab:

  • uste ja lengide kontrollimist
  • kinnitusvahendite kontrollimist
  • tihendite kontrollimist, puhastamist ja silikoonimist
  • hingede kontrollimist ja puhastamist
  • lukustussüsteemide kontrollimist, puhastamist ja määrimist vastava määrdeainega.

Hooldust teostavad Kvaliteetuks OÜ kogenud spetsialistid.

Küsi rohkem infot telefonil +372 6198888 või saada meile päring kodulehe kaudu!

© Kõik õigused kaitstud - Kvaliteetuks OÜ